خدمات رایاژن، شتابدهنده و نوآوری زیست پزشکی و دارویی

تاریخ نگارش: شنبه, 16 بهمن 1400

فضای کار اشتراکی و خدمات آزمایشگاهی:

ما در مرکز نوآوری و شتابدهی رایاژن، شتابدهنده تخصصی زیست پزشکی و دارویی در تلاشیم تا با فراهم آوردن تمام بسترهای مورد نیاز در مسیر راه اندازی کسب و کارتان شما را همراهی کنیم. هر تیم می‌تواند در دوره شتاب‌دهی در فضای کار اشتراکی مستقر شده و از امکانات آن محل استفاده کند. این امکانات شامل میز کار و صندلی به تعداد افراد تیم (ترجیحاً ۴ نفره)، اینترنت، تلفن، اتاق جلسه و … می‌باشد. درصورت نیاز به خدمات آزمایشگاهی، امکان استقرار تیم­ها در آزمایشگاه تحقیقاتی آمیتیس ژن و پژوهشکده سرطان معتمدجهاد دانشگاهی فراهم می­باشد.

سرمایه گذاری:

راه اندازی یک استارتاپ و حرکت سریع آن در مسیر موفقیت و تبدیل شدن به یک شرکت دانش بنیان، به غیر از تلاش، تخصص و ایده و … و برای اجرایی کردن مدل کسب و کار و جذب مشتری نیازمند منابع مالی است. سرمایه معمولا به تیم‌هایی اختصاص داده می‌شود که در اوایل راه کسب و کار خود بوده و آماده تبدیل مدل اولیه کسب و کار خود به یک محصول یا خدمت اولیه و ورود به بازار هستند. مبلغ این سرمایه‌گذاری برای هر تیم متفاوت و بر اساس شرایط و ویژگی‌های تیم و ایده کسب و کاری آن خواهد بود.

منتورینگ و مشاوره:

این خدمات که شامل انتقال تجربه و آموزش مطالب تخصصی مورد نیاز تیم‌ها می‌باشد، در طول دوره شتاب‌دهی مطابق نیاز و زمان‌بندی در قالب جلسات جمعی و اختصاصی برای هر تیم ارائه خواهد شد. بررسی و پایش فرآیند شکل گیری استارتاپ و هدایت درست کسب و کار در مسیر رشد، مهمترین نقش منتور و نتیجه فرآیند منتورینگ است. این عملیات عموما در قالب جلسات مرتب هفتگی و به صورت حضوری یا آنلاین صورت می­گیرد.

خدمات آموزشی:

برخی از مطالب مورد نیاز برای تیم‌ها در حوزه‌های مرتبط با کسب و کار و سلامت به صورت کارگاه در طول دوره شتاب‌دهی برگزار خواهد شد.